Mechanik/Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.

Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Zakres obowiązków:
 • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania:
 • Wykształcenie techniczne
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
 • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na Klienta
 • Zaangażowanie

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Pracę w świetnej atmosferze i zgranym zespole
 • Konkurencyjne wynagrodzenie
 • Bogaty pakiet szkoleń technicznych i specjalistycznych wspierających Twój rozwój
 • Bezpieczne środowisko pracy
 • Dostęp do pełnego pakietu ZFŚS (m. in. prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karta Volvo, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i wiele innych)


Dopiero zaczynasz budować swoje doświadczenie zawodowe? A może jesteś już doświadczonym specjalistą?

Na którekolwiek z tych pytań odpowiesz „tak”, możesz do nas dołączyć. Jeśli spełnisz nasze wymagania, w Twoje ręce oddamy bezpieczeństwo naszych klientów.

W zamian my zadbamy o Twoje.

Kliknij poniżej i poznaj historię Tomka, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy oraz stanowiska:
https://www.youtube.com/watch?v=MrfTlMkScUU

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.
www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Queremos conhecê-lo

PROCESSO DE CANDIDATURA

Aplicar

Um e-mail de confirmação será enviado assim que a sua inscrição for submetida. Depois disso, ainda será possível editar seu perfil fazendo o login em sua conta. A equipe de contratação analisará sua inscrição e as pessoas selecionadas serão contatadas com informações sobre as etapas seguintes.

Testimonials

Cargos semelhantes

Volvo consultant (flexis project) - Charging Solutions Leader H/F Aftermarket Lyon, France Postado: 
Aftermarket Branch Manager Treviso Nord Aftermarket Lovadina Di Spresiano, Italy Postado: 
Mechanik Maszyn Budowlanych Aftermarket Szczecin, Poland Postado: