Pracownik Magazynu Bielany Wrocławskie

Volvo Polska GTO Centrum Dystrybucyjne poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

01 Czego oczekujemy?
  • Uprawnień UDT na wózek widłowy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności podstawowej obsługi komputera
02 Jakie będą Twoje zadania?
  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjęcia towaru i kontrola jakościowo
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Inwentaryzacja
03 Dlaczego warto u nas pracować?
Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie. Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.
Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

欢迎加入我们

申请流程

申请

您提交申请之后,即会收到一封确认邮件。点击确认之后,您仍然可以更新您的个人资料。

Testimonials