Specjalista Części Zamiennych

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista Części Zamiennych

Firma Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: bliskość Klienta, wytrzymałość i zobowiązanie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty/Specjalistki Części Zamiennych, charakteryzującego się bardzo dobrą organizacją pracy, sumiennością oraz dokładnością w realizacji powierzonych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat/ka na to stanowisko powinien/powinna charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, umiejętnością budowania pozytywnych relacji interpersonalnych i komunikatywnością. Bardzo ważne dla nas są również umiejętność analityczne oraz współpraca z osobami z innych działów w naszej organizacji. Oczekujemy: znajomości programów MS Office, samodzielności w realizowaniu zadań, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oczekujemy doświadczenia w zakresie znajomości części zamiennych, znajomości systemu SAP i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku
zapewni Ci perspektywy rozwoju w dziale obsługi posprzedażnej. Naszym pracownikom gwarantujemy podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności miękkich. Gwarantujemy pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem doświadczonych pracowników. Lubimy dzielić się wiedzą.
Damy Ci narzędzia wspomagające Twoją pracę. Zagwarantujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, jak również narzędzia pracy w postaci telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover. Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (upominki świąteczne, dofinansowanie do urlopu lub do karty Multisport). Dajemy możliwość pracy zdalnej.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków
będzie należało: kontrola i obsługa zamówień naszej sieci; koordynowanie prawidłowej dystrybucji części oraz związanego z nią obiegu dokumentów, zarówno elektronicznego jak i papierowego; obsługa spraw związanych z reklamacjami i zwrotami części; wspieranie sieci warsztatowej we wszelkich kwestiach dotyczących doboru oryginalnych części Renault Trucks; opracowywanie i dostarczanie raportów i statystyk; zapewnienie szkoleń dotyczących systemu zamawiania i sprzedaży oferowanych części; dostarczanie analiz stanów magazynowych warsztatom w celu poprawy ich wskaźników; współpraca z centralą Renault Trucks (działy wsparcia) w zakresie prac analitycznych, zwrotów części, materiałów szkoleniowych, optymalizacji procesów związanych z logistyką części zamiennych oraz stanów magazynowych.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.
Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

欢迎加入我们

申请流程

申请

您提交申请之后,即会收到一封确认邮件。点击确认之后,您仍然可以更新您的个人资料。

Testimonials