Reprezentant Handlowy Renault Trucks

Autoryzowany Serwis Volvo Trucks & Renault Trucks
Etmus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Reprezentant Handlowy Renault Trucks
Lokalizacja: Biała Podlaska


Etmus jest serwisem partnerskim w Grupie Volvo Polska , który obsługuje marki Renault Trucks i Volvo Trucks. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i wyróżnia nas innowacyjność. Nasze wartości to: etyka, współdziałanie i spełnianie
Jako nasz pracownik masz szansę dołączyć do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą być liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych. Jako partner Renault Trucks w Grupie Volvo , dostarczamy klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Szukamy ambitnego Reprezentanta Handlowego do Działu Sprzedaży Renault Trucks, który potrafi nie tylko sprzedawać, ale także słuchać. Takiego, który podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, metodycznością w wyszukiwaniu nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej, dominującą chęcią nauki i sukcesu w sprzedaży, umiejętnością dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży.
Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży.
Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.
Zagwarantujemy Ci podstawę i motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych oraz produktów finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych, jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz pakiet opieki medycznej w Medikuz . Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków będzie należała sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych Renault Trucks, usług i produktów serwisu , kontraktów serwisowych, finansowania fabrycznego, systemu telematycznego,, szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy, ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych.

ZADANIA:
 • sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks
 • sprzedaż usług i produktów serwisu
 • pozyskiwanie nowych klientów
WYMAGANIA:
 • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności
 • orientacja na cele i sukces w sprzedaży
 • metodyczność w wyszukiwaniu nowych klientów
 • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
 • chęć nauki i rozwoju
 • umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientami
 • umiejętność współdziałania
 • doświadczenie w sprzedaży
 • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej i języków obcych

OFERUJEMY:
 • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • perspektywy rozwoju i nauki
 • motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych, usług serwisu i produktów miękkich (finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych)
 • narzędzia wspomagające sprzedaż (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
 • pakiety opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS

Dołącz krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks oraz Etmus, o oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Rokbak, cellcentric, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

欢迎加入我们

申请流程

申请

您提交申请之后,即会收到一封确认邮件。点击确认之后,您仍然可以更新您的个人资料。

Testimonials

类似职位

Gerente de Optimización de Costos de Transporte y Productividad 销售 Santiago, 智利 发布日期: 
Truck Sales - Graduate 销售 Croydon, 英国 发布日期: 
Country Sales Manager Poland and Baltics 销售 Wrocław, 波兰 发布日期: