Przedstawiciel Sprzedaży Usług Serwisowych

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko.
Szukamy ambitnego Przedstawiciela Sprzedaży Usług Serwisowych, który potrafi nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim słuchać. Taki, który podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta. Chcemy zbudować najbardziej profesjonalny zespół handlowy w tej branży.
Miejsce pracy: Świętochłowice
Zakres obowiązków:
  • składanie ofert i sprzedaż produktów z grupy Genuine Volvo and Truck Shop Europe. Wprowadzanie i oferowanie nowych produktów (szkolenia dla kierowców, TIS-Dynafleet, naprawa przyczep i opon)
  • realizacja akcji promocyjnych (sprzedażowych) w obsłudze posprzedażnej oraz pakietów produktów. Korzystanie z regionalnych programów promocyjnych, składanie ofert typowych dla danego kraju oraz inicjowanie/planowanie kampanii na poziomie lokalnym (warsztatu). Opracowywanie pakietów produktów zgodnie z potrzebami klientów
  • promowanie i sprzedaż kontraktów serwisowych, w tym sprzedaż Uptime Assurance, w porozumieniu z działem sprzedaży samochodów ciężarowych. Znajomość oraz stosowanie procedur VAS
  • sporządzanie raportów ze spotkań z klientami i zadbanie o pełne wykorzystanie szans i możliwości sprzedaży. Wymaganie terminowego działania ze strony Pracownika Działu Obsługi Klienta i pracowników zajmujących się sprzedażą części
  • dostarczanie kierownikowi warsztatu danych dotyczących sprzedaży niezbędnych do tworzenia raportów i statystyk sprzedaży
  • pomoc Menedżerowi Serwisu w prowadzeniu działań marketingowych na terenie warsztatu. Realizacja kampanii marketingowych, wdrażanie i stosowanie centralnych i lokalnych narzędzi marketingowych (Volvo Driver, FuelWatch) w celu poprawy komunikacji i zwiększenia sprzedaży
  • systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów z pozyskiwaniu nowych

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • dostęp do szerokiej bazy wiedzy dotyczącej nowoczesnych rozwiązań technologicznych - poznasz nasz biznes od podszewki
  • rozwój osobisty i pracę w firmie, dla której kluczowe są sukces klienta, zaufanie, pasja, troska o pracowników i środowisko, innowacyjność i bycie liderem na rynku
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • wysoce motywujacy system prowizyjny uazleżniony od wyników sprzedaży
  • rozbudowany pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy)

Nasze oczekiwania:
  • wysoki poziom zaangazowania i samodzielności
  • orientacja na cele
  • metodyczność w poszukiwaniu nowych klientów
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • chęć nauki i sukcesu w sprzedaży
  • umiejętność dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji
  • umiejętność współpracy międzydziałowej
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w sprzedaży
Ale przede wszystkim praca ma być Twoją pasją, ma sprawiać radość i dawać dobra energię, którą będziemy się dzielić wzajemnie!
Przyślij do nas swoje CV!

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.
www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

We want to get to know you

Application Process

The journey begins! An email confirmation will be sent as soon as you submit your application. After this, it is still possible to update your personal profile by login in to your account. The hiring team will review your application together with the hiring manager. Shortlisted candidates will be contacted with information about the following steps.

Testimonials