×

Administrator Sprzedaży Kontraktów Serwisowych

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko: Administrator Sprzedaży Kontraktów Serwisowych

Firma Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: bliskość Klienta, wytrzymałość i zobowiązanie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Administratora Sprzedaży Kontraktów Serwisowych Renault Trucks, którego charakteryzuje bardzo dobra organizacji pracy, sumienność oraz dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat/ka na to stanowisko powinien/powinna charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, umiejętnością budowania pozytywnych relacji interpersonalnych i komunikatywnością. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji. Oczekujemy: bardzo dobrej znajomości programów MS Office, samodzielności w realizowaniu zadań, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oczekujemy doświadczenia w zakresie administracji, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku
zapewni Ci perspektywy rozwoju w dziale obsługi posprzedażnej. Naszym pracownikom gwarantujemy podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności miękkich. Gwarantujemy pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem doświadczonych pracowników. Lubimy dzielić się wiedzą.
Damy Ci narzędzia wspomagające Twoją pracę. Zagwarantujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, jak również narzędzia pracy w postaci telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover. Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (upominki świąteczne, dofinansowanie do urlopu lub do karty Multisport). Dajemy możliwość pracy zdalnej.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków będzie należało:
administrowanie kontraktami serwisowymi oraz prowadzenie bazy danych, obsługa wszelkich spraw, zagadnień, procedur związanych z administracją sprzedaży kontraktów serwisowych, rejestrowanie nowych kontraktów serwisowych w systemie TSA, monitorowanie realizacji płatności za kontrakty serwisowe, Przygotowywanie i sprawdzanie kalkulacji cenowych dot. kontraktów serwisowych, Przygotowywanie raportów, analiz, statystyk oraz rozliczeń związanych wynikami kontraktów serwisowych, techniczne wsparcie dealerów Renault Trucks z zakresu programu do kalkulacji kontraktów serwisowych, Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych, dotyczących procesu tworzenia kalkulacji kontraktów serwisowych oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla sieci sprzedaży w zakresie kontraktów serwisowych.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.
Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

We want to get to know you

Application Process

Apply

The journey begins! An email confirmation will be sent as soon as you submit your application. After this, it is still possible to update your personal profile by login in to your account. The hiring team will review your application together with the hiring manager. Shortlisted candidates will be contacted with information about the following steps.

Testimonials