Ślusarz-Spawacz

Volvo Polska-Cenntrum Przemysłowe, Dział Produkcji Autobusów Turystycznych poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: ŚLUSARZ-SPAWACZ

Rekrutacja objęta jest programem poleceń pracowniczych

Jakie będą Twoje zadania?
• Spawanie konstrukcji stalowych autobusu zgodnie z dokumentacją techniczną
• Przygotowanie materiału i komponentów do spawania
• Utrzymanie jakości produktu na wysokim poziomie
• Utrzymanie standardów 5S na wysokim poziomie
• Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Czego oczekujemy?
• Uprawnień spawalniczych: MAG – ponadpodstawowy (podstawowe wymagane)
• Doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarz-spawacz
• Dobrej znajomość czytania rysunku technicznego;
• Obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe
• Dyspozycyjności, gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
• Dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności
• Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat
  • Umowa o pracę
  • Premia miesiączna w zależności od wyników firmy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły i usprawnienia
  • Prywatna opieka medyczna wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość dojazdu do pracy dwoma autobusami miejskimi lub pociągiem
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

Volvo Buses należy do światowej czołówki dostawców rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu osób. Wchodzi w skład Grupy Volvo. Nasza oferta obejmuje najwyższej klasy autobusy miejskie i międzymiastowe, autokary i podwozia autobusowe, a także szeroki zakres usług zwiększających wydajność, dyspozycyjność i bezpieczeństwo. Volvo Buses sprzedaje swoje produkty w 85 krajach i posiada globalną sieć serwisową obejmującą ponad 1500 dealerów i stacji obsługi. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej, natomiast siedzibą centrali jest Göteborg w Szwecji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.volvobuses.com.

우리는 여러분을 알고 싶습니다.

채용 절차

지원하기

볼보에서의 여정이 시작됩니다! 지원서를 제출하는 즉시 이메일 확인서가 발송됩니다. 이후에도 계정에 로그인하여 개인 프로필을 업데이트할 수 있습니다. 채용 팀에서 현업 관리자와 함께 여러분의 지원서를 검토할 것입니다. 서류전형 합격자에게 다음 단계에 대한 정보가 제공됩니다.

Testimonials