Mechanik/Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Firma VOLVO Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.

Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik / Elektromechanik Samochodów Ciężarowych
Miejsce pracy: Długołęka

Zakres obowiązków:

 • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania:
 • Wykształcenie techniczne
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
 • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na Klienta
 • Zaangażowanie

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Pracę w świetnej atmosferze i zgranym zespole
 • Konkurencyjne wynagrodzenie
 • Bogaty pakiet szkoleń technicznych i specjalistycznych wspierających Twój rozwój
 • Bezpieczne środowisko pracy
 • Dostęp do pełnego pakietu ZFŚS (m. in. prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karta Volvo, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i wiele innych)
Dopiero zaczynasz budować swoje doświadczenie zawodowe? A może jesteś już doświadczonym specjalistą?

Na którekolwiek z tych pytań odpowiesz „tak”, możesz do nas dołączyć. Jeśli spełnisz nasze wymagania, w Twoje ręce oddamy bezpieczeństwo naszych klientów.

W zamian my zadbamy o Twoje.
Kliknij poniżej i poznaj historię Tomka, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy oraz stanowiska:
https://www.youtube.com/watch?v=MrfTlMkScUU

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.
www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

우리는 여러분을 알고 싶습니다.

채용 절차

지원하기

볼보에서의 여정이 시작됩니다! 지원서를 제출하는 즉시 이메일 확인서가 발송됩니다. 이후에도 계정에 로그인하여 개인 프로필을 업데이트할 수 있습니다. 채용 팀에서 현업 관리자와 함께 여러분의 지원서를 검토할 것입니다. 서류전형 합격자에게 다음 단계에 대한 정보가 제공됩니다.

Testimonials

유사한 직무

Chef.fe de projet soutien SLI H/F 애프터마켓 Guyancourt, 프랑스 게시됨: 
Analyste stratégique prix des pièces 애프터마켓 Saint-Eustache, 캐나다 게시됨: 
DEX Warehouse Support I 애프터마켓 Advance, 미국 게시됨: