PŁATNY STAŻ W RENAULT TRUCKS POLSKA, Dział Obsługi Posprzedażnej

Grupa Volvo (Volvo Group), do której należy marka Renault Trucks to jeden z czołowych światowych producentów pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników okrętowych i przemysłowych.

Renault Trucks jest jednym z czołowych producentów pojazdów ciężarowych w Europie, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów. Marka Renault Trucks stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Renault Trucks pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian. Razem tworzymy sukces naszych klientów.
Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne.
To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu w Dziale Obsługi Posprzedażnej Renault Trucks w Młochowie k/Warszawy.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
  • Weryfikacja i aktualizacja danych pojazdów zgodnie z Master Data Dashborad,
  • Kontakty z serwisami w celu aktualizacji danych klientów i pojazdów w systemach centralnych,
  • Wsparcie przy weryfikacji przygotowania planów obsługi nowych pojazdów,
  • Weryfikacja realizacji kampanii serwisowych przez serwisy/ wsparcie,
  • Współpraca z działem CAS w zakresie działań dotyczących kampanii sprzedażowych,
  • Tłumaczenie i przygotowywanie oficjalnych dokumentów/ walidacji tłumaczeń etc.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
  • Statusu studenta, wiek poniżej 26 r. życia,
  • Dobrej znajomości j. angielskiego,
  • Mile widziana znajomość budowy pojazdów ciężarowych,
  • Dokładności i zaangażowania, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,​​
  • Nastawienia na rozwój,
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Dostępności minimum 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:
  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów,
  • Szkolenia wprowadzające i produktowe w ramach Szkoły Serwisowej,
  • Możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy,
  • Możliwość wyrobienia karty Multisport,
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Rokbak, cellcentric, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

우리는 여러분을 알고 싶습니다.

채용 절차

지원하기

볼보에서의 여정이 시작됩니다! 지원서를 제출하는 즉시 이메일 확인서가 발송됩니다. 이후에도 계정에 로그인하여 개인 프로필을 업데이트할 수 있습니다. 채용 팀에서 현업 관리자와 함께 여러분의 지원서를 검토할 것입니다. 서류전형 합격자에게 다음 단계에 대한 정보가 제공됩니다.

Testimonials

유사한 직무

24/7  & Customer Satisfaction manager (12 months mission) 애프터마켓 Lyon, 프랑스 게시됨: