Inżynier Konstruktor HVAC

W Centrum Rozwoju Produktu we Wrocławiu, które jest częścią Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o., zajmujemy się projektowaniem, prototypowaniem i testowaniem maszyn budowlanych marki Volvo, które są dostarczane na wiele rynków całego świata.

Czy chciałabyś/chciałbyś być częścią zespołu, który rozwija najlepsze w swojej klasie systemy ogrzewania, wentylacji i chłodzenia maszyn budowlanych? Jeśli tak, to jesteś we WŁAŚCIWYM miejscu!

Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:
Inżyniera Konstrukora systemów ogrzewania, wentylacji i chłodzenia

Nasz zespół odpowiada za rozwój jednych z najważniejszych systemów ładowarek kołowych oraz wozideł, jakimi są systemy ogrzewania, wentylacji i chłodzenia, a przyszłe wyzwania technologiczne w tym obszarze gwarantują wiele ekscytujących zadań.

Co mamy Tobie do zaoferowania?
  • Pracę nad rozwojem kluczowych produktów dla Volvo Construction Equipment
  • Udział w zielonej transformacji związanej z elektryfikacją maszyn budowlanych w celu eliminacji paliw kopalnianych
  • Szwedzką kulturę organizacyjną opartą na współpracy i szacunku
  • Współpracę z kolegami i koleżankami z całego świata w ramach realizacji interdyscyplinarnych projektów umożliwiającą rozwój zawodowy i osobisty
  • Dostęp do najnowszych technologii, w ramach których będziesz realizowała/realizował projekty w środowisku VR
  • Elastyczny czas pracy, który najlepiej dopasujesz do realizowanych zadań i aktywności zawodowej
  • Dbałość o równowagę między życiem zawodowym i prywatnym abyś cieszyła/cieszył się czasem wolnym od pracy
  • Bezpłatną, prywatną opiekę zdrowotną (Medicover) z dedykowaną placówką medyczną dostępną również na miejscu.
  • Nowoczesny kampus z dużym parkingiem zarówno dla rowerów jak i samochodów z lokalizacją umożliwiającą dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz kolejowej.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Volvo Construction Equipment sp. z o.o. w Polsce.
  • Wsparcie w potencjalnej relokacji.

Jakie byłyby Twoje obowiązki?
  • Udział w projektach rozwojowych produktów VCE, takich jak ładowarki kołowe oraz wozidła
  • Codzienna współpraca z innymi inżynierami konstruktorami lokalnie i globalnie
  • Rozwój, modyfikacja i adaptacja systemów ogrzewania, wentylacji i chłodzenia
  • Tworzenie dokumentacji projektowej 3D i 2D

Kim jesteś?
  • Masz ukończoną (lub kończysz) uczelnię techniczną w zakresie inżynierii mechanicznej, inżynierii mechanicznej i energetycznej (lub pokrewnej)
  • Masz doświadczenie w pracach projektowych w obszarze systemów ogrzewania, wentylacji i chłodzenia i/lub zarządzania ciepłem, skraplacze, sprężarki klimatyzacji itp. nie są dla Ciebie nowe
  • Chcesz się rozwijać w dziedzinie systemów ogrzewania, wentylacji i chłodzenia
  • Umiesz dobrze porozumiewać się w języku zarówno polskim jak i angielskim, jesteś otwarta/otwarty i masz pozytywne nastawienie
  • Masz wiele nowych pomysłów na rozwój i lubisz się nimi dzielić z innymi
  • Wartością dodaną byłoby Twoje doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz znajomość Catia V5 lub pokrewnych narzędzi CAD umożliwiających: projektowanie części, projektowanie złożeń, rysowanie

W Volvo aktywnie pracujemy nad tworzeniem zespołów, które maksymalnie wykorzystają siłę tkwiącą w różnorodności. Uważamy, że dobrze zbilansowane zespoły zwiększają dynamikę , kreatywność i nowe podejście do rozwiązań. Dlatego doceniamy kandydatów w różnych aspektach – płci, doświadczenia, wieku itp. Wierzymy, że razem jesteśmy silniejsi i każdy ma prawo być sobą.
Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.
www.volvogroup.com/career

Volvo Construction Equipment to globalna firma, która z pasją i ciekawością dąży do realizacji naszego celu: budować świat, w którym chcemy żyć. Uważamy, że tylko wyobraźnia i praca zespołowa pozwolą nam zbudować czystszy świat, w którym wszystko działa sprawniej i jest lepiej ze sobą połączone. Nasza firmowa kultura odzwierciedla to przekonanie poprzez troskę i zaufanie, którymi obdarzamy naszych klientów, pracowników i dostawców.W sercu naszej działalności znajdują się ludzie. To dzięki sieci uzdolnionych, wymagających i innowacyjnych ludzi byliśmy w stanie wyznaczyć drogę w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Globalna branża budowlana to arena naszej działalności, zaś pracownicy to nasze najcenniejsze aktywa.

Tylko dzięki ludziom, którzy są naszą siłą napędową, możemy utrzymać pozycję lidera branży. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować przyszłość.

Vi vill lära känna dig

Ansökansprocess

Sök

Resan har startat! Du kommer att motta en bekräftelse via email så snart du har skickat din ansökan. Du kan fortsatt uppdatera din personliga profil genom att logga in på ditt konto. Det rekryterande teamet kommer nu att titta på din ansökan tillsammans med den rekryterande chefen. Utvalda kandidater kommer därefter att kontaktas med information om nästa steg.

Porträtt