Pracownik Magazynu Bielany Wrocławskie

Volvo Polska GTO Centrum Dystrybucyjne poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

01 Czego oczekujemy?
  • Uprawnień UDT na wózek widłowy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności podstawowej obsługi komputera
02 Jakie będą Twoje zadania?
  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjęcia towaru i kontrola jakościowo
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Inwentaryzacja
03 Dlaczego warto u nas pracować?
Kolejny rok z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer, który świadczy o najwyższych standardach pracy w naszej firmie. Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, dbałością o bezpieczeństwo ludzi i troską o środowisko naturalne.
Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations obejmuje całą produkcję silników i skrzyń biegów Grupy, a także całą produkcję samochodów ciężarowych Volvo, Renault i Mack. Organizacja jest odpowiedzialna za dostawy części zamiennych do klientów Grupy, a także za projektowanie, działania logistyczne, w tym optymalizowanie ich, oraz za łańcuch dostaw dla wszystkich marek, zakładów produkcyjnych i centr dystrybucyjnych tam, gdzie działa Volvo Group. W Volvo Group Trucks Operations będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Nous souhaitons mieux vous connaître

Processus de candidature

Postuler

Un email de confirmation vous sera adressé une fois votre candidature déposée. Il vous sera toujours possible de modifier votre profil.

Témoignages