Reprezentant Handlowy Renault Trucks

Autoryzowany Serwis Volvo Trucks & Renault Trucks
Etmus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Lokalizacja: Biała Podlaska

Etmus jest serwisem partnerskim w Grupie Volvo Polska , który obsługuje marki Renault Trucks i Volvo Trucks. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i wyróżnia nas innowacyjność. Nasze wartości to: etyka, współdziałanie i spełnianie
Jako nasz pracownik masz szansę dołączyć do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą być liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych. Jako partner Renault Trucks w Grupie Volvo , dostarczamy klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Szukamy ambitnego Reprezentanta Handlowego do Działu Sprzedaży Renault Trucks, który potrafi nie tylko sprzedawać, ale także słuchać. Takiego, który podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, metodycznością w wyszukiwaniu nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej, dominującą chęcią nauki i sukcesu w sprzedaży, umiejętnością dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży.
Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży.
Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.
Zagwarantujemy Ci podstawę i motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych oraz produktów finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych, jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz pakiet opieki medycznej w Medikuz . Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków będzie należała sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych Renault Trucks, usług i produktów serwisu , kontraktów serwisowych, finansowania fabrycznego, systemu telematycznego,, szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy, ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych.

ZADANIA:
  • sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks
  • sprzedaż usług i produktów serwisu
  • pozyskiwanie nowych klientów
WYMAGANIA:
  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności
  • orientacja na cele i sukces w sprzedaży
  • metodyczność w wyszukiwaniu nowych klientów
  • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • umiejętność współdziałania
  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej i języków obcych

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • perspektywy rozwoju i nauki
  • motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych, usług serwisu i produktów miękkich (finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych)
  • narzędzia wspomagające sprzedaż (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • pakiety opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS

Dołącz krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks oraz Etmus, o oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Rokbak, cellcentric, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

Chcemy Cię poznać

PROCES APLIKACJI

Zaraz po złożeniu aplikacji zostanie do Ciebie wysłane potwierdzenie pocztą elektroniczną. Po tym czasie można jeszcze zaktualizować swój profil osobisty.

Testimonials

Podobne stanowiska

Gerente de Optimización de Costos de Transporte y Productividad Sales Santiago, Chile Opublikowane:
Truck Sales - Graduate Sales Croydon, Wielka Brytania Opublikowane:
Country Sales Manager Poland and Baltics Sales Wrocław, Polska Opublikowane: