Administrator Sprzedaży Kontraktów Serwisowych

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko: Administrator Sprzedaży Kontraktów Serwisowych

Firma Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: bliskość Klienta, wytrzymałość i zobowiązanie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Administratora Sprzedaży Kontraktów Serwisowych Renault Trucks, którego charakteryzuje bardzo dobra organizacji pracy, sumienność oraz dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat/ka na to stanowisko powinien/powinna charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, umiejętnością budowania pozytywnych relacji interpersonalnych i komunikatywnością. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji. Oczekujemy: bardzo dobrej znajomości programów MS Office, samodzielności w realizowaniu zadań, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oczekujemy doświadczenia w zakresie administracji, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku
zapewni Ci perspektywy rozwoju w dziale obsługi posprzedażnej. Naszym pracownikom gwarantujemy podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności miękkich. Gwarantujemy pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem doświadczonych pracowników. Lubimy dzielić się wiedzą.
Damy Ci narzędzia wspomagające Twoją pracę. Zagwarantujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, jak również narzędzia pracy w postaci telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover. Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (upominki świąteczne, dofinansowanie do urlopu lub do karty Multisport). Dajemy możliwość pracy zdalnej.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków będzie należało:
administrowanie kontraktami serwisowymi oraz prowadzenie bazy danych, obsługa wszelkich spraw, zagadnień, procedur związanych z administracją sprzedaży kontraktów serwisowych, rejestrowanie nowych kontraktów serwisowych w systemie TSA, monitorowanie realizacji płatności za kontrakty serwisowe, Przygotowywanie i sprawdzanie kalkulacji cenowych dot. kontraktów serwisowych, Przygotowywanie raportów, analiz, statystyk oraz rozliczeń związanych wynikami kontraktów serwisowych, techniczne wsparcie dealerów Renault Trucks z zakresu programu do kalkulacji kontraktów serwisowych, Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych, dotyczących procesu tworzenia kalkulacji kontraktów serwisowych oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla sieci sprzedaży w zakresie kontraktów serwisowych.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.
Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

欢迎加入我们

申请流程

申请

您提交申请之后,即会收到一封确认邮件。点击确认之后,您仍然可以更新您的个人资料。

Testimonials