×

Reprezentant Handlowy Renault Trucks

Autoryzowany Serwis Volvo Trucks & Renault Trucks
Etmus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Reprezentant Handlowy Renault Trucks
Lokalizacja: Biała Podlaska


Etmus jest serwisem partnerskim w Grupie Volvo Polska , który obsługuje marki Renault Trucks i Volvo Trucks. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i wyróżnia nas innowacyjność. Nasze wartości to: etyka, współdziałanie i spełnianie
Jako nasz pracownik masz szansę dołączyć do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą być liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych. Jako partner Renault Trucks w Grupie Volvo , dostarczamy klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Szukamy ambitnego Reprezentanta Handlowego do Działu Sprzedaży Renault Trucks, który potrafi nie tylko sprzedawać, ale także słuchać. Takiego, który podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, metodycznością w wyszukiwaniu nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej, dominującą chęcią nauki i sukcesu w sprzedaży, umiejętnością dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży.
Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co nas wyróżnia?
Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży.
Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.
Zagwarantujemy Ci podstawę i motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych oraz produktów finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych, jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz pakiet opieki medycznej w Medikuz . Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zakres odpowiedzialności:
Do Twoich obowiązków będzie należała sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych Renault Trucks, usług i produktów serwisu , kontraktów serwisowych, finansowania fabrycznego, systemu telematycznego,, szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy, ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych.

ZADANIA:
 • sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks
 • sprzedaż usług i produktów serwisu
 • pozyskiwanie nowych klientów
WYMAGANIA:
 • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności
 • orientacja na cele i sukces w sprzedaży
 • metodyczność w wyszukiwaniu nowych klientów
 • wytrwałość i umiejętność efektywnej pracy zespołowej
 • chęć nauki i rozwoju
 • umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientami
 • umiejętność współdziałania
 • doświadczenie w sprzedaży
 • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej i języków obcych

OFERUJEMY:
 • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • perspektywy rozwoju i nauki
 • motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży samochodów ciężarowych, usług serwisu i produktów miękkich (finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych)
 • narzędzia wspomagające sprzedaż (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
 • pakiety opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS

Dołącz krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks oraz Etmus, o oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, Eicher, Rokbak, cellcentric, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta.

Vi vill lära känna dig

Ansökansprocess

Sök

Resan har startat! Du kommer att motta en bekräftelse via email så snart du har skickat din ansökan. Du kan fortsatt uppdatera din personliga profil genom att logga in på ditt konto. Det rekryterande teamet kommer nu att titta på din ansökan tillsammans med den rekryterande chefen. Utvalda kandidater kommer därefter att kontaktas med information om nästa steg.

Porträtt

Liknande jobb

Truck Sales Trainee Sales Croydon, Storbritannien Publicerad: 
Key Account Manager - Direktförsäljning, Volvo Lastvagnar Sverige Sales Göteborg, Sverige Publicerad: 
Truck Sales - Graduate Sales Croydon, Storbritannien Publicerad: