MONTER/MONTERKA SKLEJKI PODŁOGOWEJ LUB WYKŁADZINY PCV

Volvo Polska-Cenntrum Przemysłowe, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania?
  • Montaż sklejki lub wykładziny w autobusach miejskich i turystycznych
  • Wycinanie i przygotowywanie materiału
  • Inne prace wykończeniowe i serwisowe w autobusach

Czego oczekujemy?
  • Zdolności manualnych
  • Umiejętności pracy przy użyciu narzędzi ręcznych stolarskich lub tapicerskich (np. noży)
  • Gotowości do współpracy z członkami zespołu
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i sprzęt

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat
  • Umowa o pracę
  • Premia miesiączna w zależności od wyników firmy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły i usprawnienia
  • Prywatna opieka medyczna wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość dojazdu do pracy dwoma autobusami miejskimi lub pociągiem
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

Volvo Buses należy do światowej czołówki dostawców rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu osób. Wchodzi w skład Grupy Volvo. Nasza oferta obejmuje najwyższej klasy autobusy miejskie i międzymiastowe, autokary i podwozia autobusowe, a także szeroki zakres usług zwiększających wydajność, dyspozycyjność i bezpieczeństwo. Volvo Buses sprzedaje swoje produkty w 85 krajach i posiada globalną sieć serwisową obejmującą ponad 1500 dealerów i stacji obsługi. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej, natomiast siedzibą centrali jest Göteborg w Szwecji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.volvobuses.com.

Vi vill lära känna dig

Ansökansprocess

Sök

Resan har startat! Du kommer att motta en bekräftelse via email så snart du har skickat din ansökan. Du kan fortsatt uppdatera din personliga profil genom att logga in på ditt konto. Det rekryterande teamet kommer nu att titta på din ansökan tillsammans med den rekryterande chefen. Utvalda kandidater kommer därefter att kontaktas med information om nästa steg.

Porträtt