Płatny Staż w Dziale Logistyki Volvo Trucks

Firma Volvo Polska Oddział Samochody Ciężarowe dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Nasi pracownicy każdego dnia zajmują się kształtowaniem rozwiązań pozwalających na świadczenie najwyższej jakości usług, zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz troski o środowisko naturalne. To miejsce pracy dla ludzi z pasją, chcących realizować swoje pomysły oraz wyznaczać nowe standardy na rynku pojazdów ciężarowych. Wyróżnia nas nowoczesna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz dynamice działania.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku:
Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy.
Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Polska.
W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
• Administracja i zarządzanie flotą pojazdów Volvo Polska Sp. z o.o.
• Koordynacja floty pojazdów rental, demonstracyjnych oraz zastępczych
• Rejestracja i administracja pojazdów nowych
• Ścisła współpraca z serwisami w zakresie obsługi floty, napraw oraz napraw ubezpieczeniowych
• Współpraca z punktami sprzedaży i serwisami Volvo Polska oraz Działem Pojazdów Używanych
• Przygotowywanie raportów z wykorzystania pojazdów floty
• Optymalizacja kosztów i wykorzystania pojazdów
• Przygotowywanie umów użyczenia pojazdów
• Zlecanie transportów pojazdów na terenie RP
Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
• Status studenta (minimum III rok studiów)
• Preferowane kierunki: Logistyka, Transport, Zarządzanie flotą pojazdów
• Mile widziane doświadczenie w administracji pojazdów, przede wszystkim rejestracji pojazdów i serwisowaniu
• Mile widziana umiejętność prowadzenia prezentacji publicznych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Obsługa MS Office- w szczególności Excel
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Wysoka komunikatywność
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
• Szkolenia wprowadzające, produktowe
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
• Zajęcia jogi w biurze
• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Możliwość wyrobienia karty Multisport
• Owoce w biurze w każdą środę
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego
• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

About Us

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

We want to get to know you

Application Process

An email confirmation will be sent as soon as you submit your application. After this, it is still possible to update your personal profile.

Interview

If selected for an interview, you will be contacted with information about the following process steps: second interview, assessments and references.

Selection

All candidates will be notified when a final candidate is selected for the job. You can choose for us to keep your resume in our database and activate a search agent that will look for other jobs that match your profile.

Introduction

When you begin your employment, you will receive an introduction to help you quickly become part of the team and start working with your tasks in the best possible way.

Testimonials